O inwestorze i o osiedlu

„DUBWAR” Sp. z o.o. jest firmą utworzoną w 2007r. dla potrzeb zarzadzania nieruchomościami. Z biegiem czasu spółka rozpoczęła również działalność deweloperską na terenie Milicza i Rawicza. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi nieruchomościami już po raz czwarty został wybudowany budynek mieszkalny wielkorodzinny w Miliczu.

Jest to wymarzone miejsce dla  osób ceniących komfort, ciszę i spokój.  Bliskość natury a jednocześnie niedaleka odległość od centrum to dodatkowe atuty inwestycji na ul. Mickiewicza.  Architektura nawiązuje do poprzednich budynków. W ramach prowadzonej inwestycji proponujemy  apartament znajdujący się na 3 piętrze o powierzchni 115,94 m2 wraz z tarasem osiągającym blisko 30 m2.  Z tarasu rozpościera się widok na panoramę miasta oraz parki  i pobliskie lasy. W ofercie również mieszkanie składające się z dwóch loggi, 6pokojów z aneksem kuchennym oraz dwoma łazienkami.

 

  • W ramach inwestycji został zagospodarowany teren zielony oraz plac zabaw wspólny dla dwóch budynków.
  • Wszystkie inwestycje zostały zakończone.
  • Mieszkania oddawna są w stanie deweloperskim.
  • Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

Milicz – niewielka 20 tys. miejscowość w woj. dolnośląskim będąca stolicą Doliny Baryczy. Rejon znany z dużej ilości stawów rybnych zwanych stawami milickimi. W okolicy znajduje się sporo tras pieszo rowerowych prowadzących przez Park Krajobrazowy „Dolina Baryczy” oraz obrzeżami Rezerwatu „Stawy Milickie”. Piękna okolica oraz klimatyczne miasteczko wzbudzają zachwyt turystów oraz mieszkańców. Lokalizacja blisko natury w niedalekiej odległości od centrum potwierdzają jej atut. Obecnie proponujemy Państwu 48 mieszkań o metrażach od 34,17 do 126,46m2.

Mieszkania zostały oddane do użytku w stanie deweloperskim.

Lokale  wykańczamy do stanu deweloperskiego tj. ściany tynkujemy tynkiem gipsowym maszynowym oraz malujemy na biało, instalacje wod-kan. rozprowadzamy do miejsc wskazanych w projekcie, instalacje elektryczną wykonujemy w całości wraz z montażem gniazd i włączników. Źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody jest piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja grzewcza wykonana jest w całości wraz z montażem grzejników oraz sterownika. Posadzki przygotowujemy pod wyłożenie warstwy ścieralnej (paneli lub płytek). Na balkonach i loggiach wykładamy płytki gresowe.  Inwestor zamontuje drzwi wejściowe do lokalu, parapety PCV od środka i  stalowe powlekane od zewnątrz.

Staramy się zadbać o kaażdy szczegół dlatego dobór materiałów wykończeniowych klatek schodowych powierzamy wykwalifikowanej kadrze profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.