O inwestorze i osiedlu Sułowska

 

O inwestorze i o osiedlu 
 
„DUBWAR” Sp. z o.o. jest firmą utworzoną w 2007r. dla potrzeb zarzadzania nieruchomościami. Z biegiem czasu spółka rozpoczęła również działalność deweloperską na terenie Milicza i Rawicza. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi nieruchomościami już po raz kolejny zostaną wybudowane budynki mieszkalne wielorodzinne w Miliczu.
 
Jest to wymarzone miejsce dla  osób ceniących komfort, ciszę i spokój.  Bliskość natury a jednocześnie niedaleka odległość od centrum to dodatkowe atuty inwestycji przy ul. Sułowskiej.
 
Inwestycja znajduję się w odległości:
  • 1km od Pływalni „Milicka Fala”
  • 550 m od Liceum Ogólnokształcącego
  • 280 m od Domu Kultury
  • 300 m Od Kościoła
  • 1,5 km od Rynku
  • 140m od Kawiarni „Parkowa”
  • 500 m od Biedronki
Inwestycja przewiduje budowę 2 budynków, gdzie znajdować się będzie 55 mieszkań.
 
W ramach prowadzonej inwestycji proponujemy  mieszkania o różnych parametrach, m.in. na parterze z tarasami, gdzie  największy sięga 120m2.  Poza tym znajdować się będą lokale 2pokojowe z aneksem kuchennym (ok 37m2), a nawet posiadające 3 pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni, o metrażu ponad 68m2. 
 
Bardzo ważnym elementem jest wyposażenie budynków w windy osobowe, które niewątpliwie ułatwią codzienne funkcjonowanie. Ogromnym atutem jest hala garażowa, w której mieścić się będą 32 miejsca postojowe, z czego 19 posiada wydzielone schowki lokatorskie. Przy budynku A przewidziana jest budowa 2 garaży jednostanowiskowych oraz 3 garaży jednostanowiskowych znajdujących się na przeciwko budynku.
 
Budynki na planie osiedla zostały oznaczone:
 
 
 
 
Budynek ABudynek B  

wizualizacja_milicz_sulowska_a_pn_zach wizualizacja_milicz_sulowska_budynek_b_pd_wsch wizualizacja_milicz_sulowska_budynek_a_pn_wsch wizualizacja_milicz_sulowska_a_b_zach

Budynek A - elewacja północno zachodnia

Budynek B - elewacja południowo-wschodnia

Budynek A - elewacja północno wschodnia

Budynek A, Budynek B - elewacja zachodnia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milicz – niewielka 20 tys. miejscowość w woj. dolnośląskim będąca stolicą Doliny Baryczy. Rejon znany z dużej ilości stawów rybnych zwanych stawami milickimi. W okolicy znajduje się sporo tras pieszo rowerowych prowadzących przez Park Krajobrazowy „Dolina Baryczy” oraz obrzeżami Rezerwatu „Stawy Milickie”. Piękna okolica oraz klimatyczne miasteczko wzbudzają zachwyt turystów oraz mieszkańców. Lokalizacja blisko natury w niedalekiej odległości od centrum potwierdzają jej atut. 

 

 

Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim.

Lokale  będą spełniać standard deweloperski tj. ściany będą wytynkowane tynkiem gipsowym maszynowym oraz będą pomalowane na biało, instalacje wod-kan. będą rozprowadzone do miejsc wskazanych w projekcie, instalacja elektryczna wykonana będzie w całości wraz z montażem gniazd i włączników.
 
Jak w przypadku poprzednich inwestycji przy ulicy Mickiewicza każde mieszkanie posiadać będzie schowek lokatorski oraz w budynku przewidziano rowerownię.
 

Źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody jest piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja grzewcza wykonana jest w całości wraz z montażem grzejników oraz sterownika. Posadzki przygotowujemy pod wyłożenie warstwy ścieralnej (paneli lub płytek). Na balkonach i loggiach wykładamy płytki gresowe.  Inwestor zamontuje drzwi wejściowe do lokalu, parapety PCV od środka i  stalowe powlekane od zewnątrz.

Staramy się zadbać o każdy szczegół dlatego dobór materiałów wykończeniowych klatek schodowych powierzamy wykwalifikowanej kadrze profesjonalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.(przekierowanie do oferty)